HAKKIMIZDA

Reyra Tekstil 11.01.2012′de kurulmuştur. Boyalı Kumaş, Örme Kumaş imalatı ve satışı yapmaktadır. Müşterilerine danışmanlık hizmeti ve aracılık hizmetleri gibi alternatif faaliyetlerlerde de bulumaktadır. 2013 yılı Ocak ayında 500 m2 kapalı alan ile 4 adet örme kumaş makinası alarak G.Antep yolu üzeri 7. km.de Terkonsan Sanayi Sitesinde “ÖRME KUMAŞ” imalatına başlamıştır. 2013 yılı Nisan ayında kapasite artırımı gerçekleştirerek 1.000 m2 kapalı alan ile yıllık 1.584 ton örme kumaş üretebilir hale gelmiştir.

Kuruluşundan itibaren firmamız, tekstil sektöründeki kumaş tedarik eksikliği ve hizmet kalitesi sorunlarına çözüm getirmeyi amaçlayarak, çalışma ortaklarına (müşterilerine) ürün tedariki ve danışmanlık hizmetlerini kalite ve termin’den ödün vermeden devam ettirmektedir.

Her türlü iplikten (OE, karde, penye) , suprem, interlok, iki iplik, üç iplik, kaşkorse, darpus, viskon, lyc viskon, lyc ribana, lyc interlok, pike vs. ürünlerini üretebilen Reyra Tekstil Örme Kumaş, üretmiş olduğu kumaşların büyük bir bölümünü ihracata yönelik üretim yapan firmalara satmaktadır. Diğer taraftan Rusya, Romanya ve Bulgaristana doğrudan veya dolaylı kumaş ihracatı gerçekleştirmektedir. Uygun şartların meydana gelmesi durumunda fason üretim de gerçekleştirmektedir.